Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

Toate campurile sunt obligatorii.

Inchide formularul

Angajam Asistent Medical Bacau

icon

Reteaua de centre oftalmologice Gauss, cu 11 puncte de lucru in regiunea Nord-Est si cu o experienta de peste 10 ani in domeniu, angajeaza:

Asistent Medical Bacau

Cerinte:

– flexibilitate si adaptabilitate;
– disponibilitate full-time;
– excelente abilitati de comunicare;
– organizat, proactiv si integru;
– cunostinte operare PC.

Responsabilitati :

– Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata interventiilor si procedurilor medicale;

– administrarea si/sau prescrierea medicatiei (la indicatia medicului)

– pregatire psihica si fizica a pacientilor in vederea investigatiilor la care sunt supusi;

– pregatirea materialelor si instrumentarului in vederea sterilizarii cat si pregatirea echipamentului, instrumentarului si a materialului steril necesar pentru interventiile chirurgicale;

– participarea la interventiile chirurgicale;

– pregatirea pacientilor pre operator si ingrijirea post operatorie;

– participarea la desfasurarea controalelor pre si postoperator.

Beneficii:

– salariu motivant
– mediu de lucru profesional cu o echipa tanara si dinamica, intr-o clinica ultramoderna dotata cu echipamente de ultima generatie.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa optilinebacau@yahoo.com